Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

Arkadia BIS MTG Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

  • Sprzedawca

    • Lwówek Śląski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy

    Dodana
  • Magazynier

    Dodana
  • Kierowca kat. c

    Dodana

Mapa Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Arkadia BIS MTG Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"ARKADIA BIS MTG" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Przyjaciół Żołnierza 25 59-600 Lwówek Śląski
NIP
6161529915
REGON
020876159
KRS
0000318418
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
25.11.2008
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 23.64.Z Produkcja zaprawy murarskiej
  • 23.61.Z Produkcja wyrobów budowlanych z betonu
  • 23.62.Z Produkcja wyrobów budowlanych z gipsu
  • 23.63.Z Produkcja masy betonowej prefabrykowanej
  • 23.65.Z Produkcja cementu wzmocnionego włóknem

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków
  • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
  • 43.11.Z Rozbiórka i burzenie obiektów budowlanych
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 46.41.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów tekstylnych
  • 46.42.Z Sprzedaż hurtowa odzieży i obuwia
  • 46.73.Z Sprzedaż hurtowa drewna, materiałów budowlanych i wyposażenia sanitarnego
  • 46.74.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
  • 46.75.Z Sprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.32.Z Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Arkadia BIS MTG Sp. z o.o.

4.1

Na podstawie 300 ocen z Google.

Bolesław Danilecki

"Przyszedł czas na wymianę wiatrownic w naszym drewnianym domku. Ruszyliśmy z Frankiem do polecanego przez zaprzyjaźnioną rodzinę, sklepu Arkadia. Polecenie było trafne, miła i kompetentna Pani Paulina przyjęła zamówienie, jednocześnie obdarowywując nas kredytem zaufania, bowiem nie musieliśmy płacić zaliczki. Sympatyczny Pan Piotr odebrał od nas wymiary obróbek blacharskich, skorygował nasze oczekiwania fachową wiedzą. Franek, najmłodszy syn, widział na własne oczy jak wyglądają maszyny do obróbki blacharskiej, oczywiście w stanie spoczynku. Polecam ze względu na to, że pracują tam przede wszystkim ludzie przez duże L z dużymi kompetencjami i empatią :)"

rok temu

Paweł Sarbinowski

"Ogólnie ok wjazd tir 100 metrów dalej w lewo. Na magazynie chlopaki wporządku"

9 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Poznań
  3. Szczecin
  4. Bydgoszcz
  5. Lubań
  6. Warszawa
  7. Gdańsk
  8. Bolesławiec
  9. Białystok
  10. Kraków

Praca Arkadia BIS MTG Sp. z o.o. - oferty archiwalne

    • Zakres obowiązków

      praca na stanowisku magazynier

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie branżowe, zasadnicze zawodowe, średnie zawodowe 4-letnie, średnie ogólnokształcące, zasadnicze branżowe, wyższe (w tym licencjat), pomaturalne/policealne
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Logistyk

      bez skierowania; wymagania pracodawcy: wykształcenie min. średnie, doświadczenie mile widziane, prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera; charkakterystyka pracy: przyjmowanie faktur zakupu, wprowadzanie do systemu; umowa na czs niokreślony, wynagrodzenie 4500,00 brutto, praca w godzinach 08.00-16.00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie branżowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak, wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: doświadczenie mile widziane

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Lwówku Śląskim