Pomocnik pszczelarza - praca

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.07.2022
Justyna

Inny

Umowa zlecenie

Zawodowa pasieka Bartnik Mazowiecki , z ponad 30-letnim doświadczeniem w pszczelarstwie, poszukuje pomocnika pszczelarza. Praca w większości w pasiekach, przy pszczołach. Nie wymagamy doświadczenia.

Obowiązki:

- pomoc w wykonywaniu przeglądów rodzin pszczelich (podnoszenie i przenoszenie korpusów z ramkami, przenoszenie ramek, przenoszenie uli, asystowanie przy przeglądach)

-praca przy miodobraniu, konfekcjonowaniu oraz przetwórstwie miodu, konfekcjonowanie pyłku pszczelego

-inne prace pomocnicze – np. malowanie ulików, prace porządkowe w pasiece i pracowni pasiecznej

-hodowla matek pszczelich

Wymagania

- dobra kondycja i siła fizyczna

- brak alergii na jad pszczeli!

-dyspozycyjność

- dokładność i odpowiedzialność

- punktualność i słowność

Mile widziane:

- czynne prawo jazdy kategorii B

-zainteresowanie tematyką pszczelarską (z chęcią podzielimy się wiedzą)

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie na okres wiosenno-letni z możliwością stałego zatrudnienia

-możliwość stałego zatrudnienia (jesienią i zimą praca na produkcji w zakładzie przetwórczym)

-możliwość praktycznej nauki zawodu oraz hodowli matek

Telefon kontaktowy:

Miejsce pracy
  • Sochaczew pow. sochaczewski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (1 miesiąc)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.