Randstad Polska Sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI - BEZPŁATNY TRANSPORT

  • Sochaczew, mazowieckie pow. sochaczewski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Chcesz pracować w firmie o światowej renomie? Lubisz prace zespołowe?

Chcesz zacząć OD ZARAZ pracę przy prostych czynnościach produkcyjnych?

Dołącz do Nas!
Aplikuj lub wyślij SMS o treści OD ZARAZ na numer 607405803 - skontaktujemy się z Tobą w celu omówienia szczegółów.

Zakres obowiązków

  • proste prace produkcyjne
  • obsługa prostych maszyn i urządzeń w rejonach produkcyjnych
  • pakowanie gotowego produktu do opakowań zbiorczych
  • bieżąca kontrola jakości produktu podczas pakowania
  • dbanie o stanowisko pracy
  • paletyzacja

Wymagania

  • badań sanepidu
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej
  • Nie musisz mieć doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy!

Oferujemy

  • umowę o pracę (ZUS, urlop, świadczenia)
  • stawkę godzinową 31,32 zł brutto/h plus dodatek nocny (5,80 zł brutto/h)
  • bezpłatny transport z wielu lokalizacji (Sochaczew, Płock, Sanniki, Bodzanów, Mała Wieś, Wyszogród, Słubice, Iłów i inne)
  • pracę w systemie 3 zmianowym (4-brygadowym)
  • szybki proces rekrutacji!

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (dzisiaj)