Inżynier budowy z j. niemieckim - linie WN

Anna Rydzewska
  • Gdańsk, pomorskie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Dla naszego Klienta - jednego z wiodących europejskich dostawców usług i systemów w zakresie energetyki poszukuję Kandydatów na stanowisko:
Inżynier budowy - linie elektroenergetyczne WN

Rodzaj inwestycji: budowa linii elektroenergetycznych wysokich napięć
Siedziba firmy: Gdańsk

Lokalizacja budów: woj. pomorskie, wielkopolskie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, zachodniopomorskie oraz budowy na terenie Niemiec

Zadania:
• Wsparcie Kierownika budowy w zakresie budowy linii elektroenergetycznych wysokich napięć
• Nadzór nad pracownikami
• Nadzór nad realizacją robót w zakresie jakości i terminowości
• Sporządzanie dokumentacji technicznej budowy
• Bieżące raportowanie postępu prac

Wymagania
• Wykształcenie wyższe techniczne o kierunku technicznym elektrotechnika, energetyka, budownictwo lub pokrewnym lub ostatnich lat
• Znajomość języka niemieckiego w stopniu średniozaawansowanym
• Mile widziane doświadczenie w realizacji prac budowlanych w obszarze budowy infrastruktury elektroenergetycznej
• Gotowość do pracy w delegacjach ( budowy krajowe i zagraniczne)
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• Pracę przy ciekawych projektach w nowoczesnej organizacji
• Współpracę na podstawie umowy o pracę
• Wsparcie doświadczonych członków zespołu
• Opiekę medyczna
• Świadczenia z ZFŚS
• Zapewniamy zakwaterowanie, wypłacamy diety

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ar(małpa)pracownicybudowlani.pl

Szczegóły pod tel - (Ania)

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.