Inżynier budowy

Comter Construction sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Budowlaniec

Umowa o pracę

Firma Comter Construction Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier Budowy
Twój zakres obowiązków
• Kontrola jakości i terminowości robót
• Uzupełnianie dokumentacji budowlanej - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
• Koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami i podwykonawcami,
• Dokonywanie odbiorów robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami,
• Prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej,
• Prowadzenie kontroli jakości robót - zgodnie z wewnętrznymi procedurami
• Nadzorowanie spełniania wymogów BHP na kontrakcie,
• Weryfikacja dostaw materiałów - jakościowa, ilościowa oraz nadzór nad rozładunkiem i składowaniem,
Nasze wymagania
• Posiadasz wykształcenie średnie lub wyższe (inżynier/ magister) budowlane,
• Masz za sobą pierwsze doświadczenie zawodowe na budowie - staż lub pracę na stanowisku inżyniera budowy,
• Posługujesz się płynnie w programie MS Exel oraz AutoCad,
• Jesteś zorganizowany/a oraz nie boisz się kontaktów z drugim człowiekiem.
To oferujemy
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• Oferujemy szeroki pakiet socjalny (m.in. karnet MultiSport)
• Ciągłość pracy po zakończonym kontrakcie,
• Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w ramach szkoleń finansowanych przez
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)