Pracownik utrzymania czystości

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.02.2022
Centralna Baza Ofert Pracy

Sprzątacz

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Sprzątanie obiektów budowlanych po zakończeniu prac wykończeniowych (odkurzanie, mycie po malowaniu, usuwanie zabezpieczeń takich jak folie, taśmy itp), sprzątanie kontenerów socjalnych, sprzątanie otoczenia budowy, wykonywanie dodatkowych prac porządkowych (zamiatanie, odśnieżanie). Praca na terenie woj. pomorskiego.

Wymagania

  • Wykształcenie: podstawowe, brak
  • Inne wymagania: - mile widziany 1 rok doświadczenia, mile widziany własny samochód.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Miejsce pracy
  • Bolszewo pow. wejherowski, Pomorskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.