Inżynier Ciągłego Doskonalenia

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.02.2022

Inżynier

Umowa o pracę

FORTE to jeden z największych europejskich producentów mebli do samodzielnego montażu. Meble tworzone są z pasją przez polskich i zagranicznych projektantów. Wzornictwo dostosowane jest do zmieniających się trendów rynkowych oraz oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Meble w paczkach to ekonomiczny zakup, prosta dostawa i łatwy montaż. FABRYKI MEBLI „FORTE” S.A. oferują bogaty asortyment mebli do jadalni, salonu, sypialni i pokoju młodzieżowego.

FABRYKI MEBLI "FORTE" S.A. w Ostrowi Mazowieckiej poszukują kandydatów na stanowisko: Inżynier Ciągłego Doskonalenia (obszar logistyki wewnętrznej)

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  • Przeprowadzenie analizy zapotrzebowania na materiały do linii / gniazda produkcyjnego
  • Zaprojektowanie sposobu planowania powiązanych ze sobą procesów (KANBAN, przesunięty sekwencyjny plan produkcyjny)
  • Wyznaczenie trasy dostarczania materiału
  • Wyliczenie czasu potrzebnego na załadunek i rozładunek materiałów przewożonych przez nośnik transportu (wózek obsługiwany manualnie lub automatycznie)
  • Zdefiniowanie sposobu zamawiania materiału
  • Zaprojektowanie nośnika transportu między operacjami

Wymagania

Twój profil:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki
  • Wiedza z zakresu Lean Management
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami jakościowymi: diagramem przebiegu procesu, Ishikawa, 5 Why, wizualizacją danych
  • Doświadczenie w optymalizowaniu procesów produkcyjnych w obszarze logistyki wewnętrznej
  • Umiejętność tworzenia raportów A3, 8D
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie B1
  • Mile widziana znajomość programów: Autocad, Draftsight

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Dofinansowanie świąteczne - 2 razy w roku w ramach ZFŚS
  • Możliwość dołączenia do dodatkowej opieki medycznej Medicover
  • Program poleceń pracowniczych
  • Bony noworoczne dla dzieci pracowników
  • Możliwość rozwoju wewnątrz organizacji w ramach rekrutacji wewnętrznych
  • Możliwość nauki jęz. angielskiego i niemieckiego poprzez platformę online
  • Atrakcyjne zniżki na zakup mebli
Miejsce pracy
  • Ostrów Mazowiecka pow. ostrowski, Mazowieckie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.