Operator maszyn/urządzeń

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.02.2022

Operator maszyn

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Agencja Pracy Tymczasowej, Agencja pośrednictwa pracy

Bailey Industries Sp. z o.o. zatrudni:

Operatora maszyn/urządzeń

Miejsce Pracy: Olsztynek

Zakres obowiązków

  • obsługa paneli sterujących produkcją
  • dbanie o jakość wytworzonych produktów
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania

  • chęć do pracy
  • dobry stan zdrowia
  • umiejętność pracy w grupie
  • sumienność
  • rzetelność
  • konsekwentne wykonywanie zadań

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • dodatki za przepracowane nadgodziny
  • szansę na rozwój osobisty i poszerzenie kwalifikacji
  • pracę w zgranym zespole
  • zmiany w systemie IV brygadowym

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami wyślij swoje cv na adres: a.khinevich@baileyindustries.pl lub zadzwoń: 572695321. Czekamy na telefon od Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:00

  • Administratorem danych osobowych jest Bailey Industries Sp. z o.o. 45-125 Opole składowa 9, NIP: 7543240025. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bailey Industries Sp. z o.o. 45-125 Opole składowa 9, NIP: 7543240025 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy
  • Olsztynek pow. olsztyński, Warmińsko-Mazurskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)