Koordynator ds. Kontraktu

Lavoro
  • Olsztynek, warmińsko-mazurskie pow. olsztyński

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Zakres obowiązków:

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne
- zamieszczanie ogłoszeń o pracę na portalach internetowych
- aktywna współpraca z instytucjami rynku pracy
- prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i weryfikacyjnych
- wprowadzenie kreatywnych rozwiązań w zakresie pozyskiwania pracowników
- opieka nad zatrudnionymi pracownikami
- utrzymanie dobrych relacji z Klientem
- koordynacja i nadzór nad pracą podległego zespołu Pracowników
- raportowanie i przygotowywanie planów dla przełożonych

Oczekujemy :

- dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin
- prawa jazdy kat. B
- umiejętności pracy z pakietem Office
- dobrej organizacji czasu pracy
- wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych
- odpowiedzialności oraz nastawienia na realizację zadań
- mile widziane wykształcenie wyższe
- wysokiej kultury osobistej, otwartości na ludzi
- samodzielności oraz innowacyjności w działaniu
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obszarze obsługi klienta (mile widziane)

Oferujemy

- profesjonalne wdrożenie w obowiązki i wsparcie zespołu
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- niezbędne narzędzia pracy
- dużą swobodę przy realizacji zadań

Ofertę kierujemy do osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Zapraszamy do podjęcia pracy zarówno Panów jak i Panie.
Do CV należy dołączyć klauzulę dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych do celu rekrutacji.

Pełna treść zgody znajduje się na naszej stronie internetowej

Dziękujemy za każdą przesłaną aplikację, jednocześnie informujemy,
że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)