Praca dla mechanika samochodowego

Serwis
  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Inny

Umowa o pracę

Dynamicznie rozwijający się warsztat samochodowy poszukuje osób na STANOWISKO : mechanik samochodowy.

Miejsce pracy: OLSZTYN

OBOWIĄZKI:
- wykonywanie napraw i przeglądów pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 tony

WYMAGANIA:
- staż pracy na podobnym stanowisku
- wiedza w zakresie mechaniki samochodowej
- prawo jazdy kategorii B
- samodzielność, sumienność przy wykonywaniu powierzonych prac
- utrzymywanie należytej czystości stanowiska pracy oraz powierzonych przedmiotów (naprawiany pojazd oraz narzędzia)
- zaangażowanie

OFERUJEMY:
-stałą pracę w rozwijającej się firmie
- umowę o pracę
- nowoczesny budynek wyposażony w nowoczesny sprzęt i narzędzia
- możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)