Czy to Twoja firma?

CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK sp. z o.o. praca

Olsztyn

Jesteśmy "ŻAK" Centrum Nauki i Biznesu, Twoim przewodnikiem po świecie wiedzy i rozwoju zawodowego. Nasza siedziba mieści się w sercu Łodzi, gdzie z pasją tworzymy przestrzeń edukacyjną dla wszystkich, którzy pragną poszerzać swoje horyzonty. Specjalizujemy się w kształceniu pomaturalnym i policealnym, oferując bogaty wachlarz kierunków jednorocznych, które otwierają drzwi do wymarzonych karier.


Nasza sieć szkół jest dumna z otrzymanych wyróżnień, które świadczą o naszym zaangażowaniu w innowacyjność i najwyższą jakość nauczania. Tytuł Lidera Nowych Technologii oraz wyróżnienie za Najwyższą Jakość Quality International to dla nas nie tylko nagrody, ale przede wszystkim potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku. Medal Europejski za sieć szkół policealnych to zaszczyt i motywacja do dalszego działania.

W naszych szkołach stawiamy na praktyczne zajęcia, które przygotowują naszych uczniów do realnych wyzwań rynku pracy. Rozumiemy, że sukces w biznesie to nie tylko wiedza teoretyczna, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne, które można od razu wykorzystać w zawodzie.

Jako liderzy w branży edukacyjnej, jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku. Liczne nagrody i wyróżnienia są dowodem na to, że nasze metody nauczania i podejście do studenta są doceniane zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.

Chociaż nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej historii czy misji, to możemy zapewnić, że każdego dnia pracujemy z zaangażowaniem, by dostarczać edukację na najwyższym poziomie. Nasze kursy są dostosowane do potrzeb rynku pracy, a absolwenci Żaka wyróżniają się na tle innych kandydatów.

Zapraszamy do dołączenia do naszej społeczności. W Żaku każdy znajdzie coś dla siebie – niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z edukacją, czy szukasz możliwości rozwoju zawodowego. Razem możemy więcej!

CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK sp. z o.o.

Mapa CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK sp. z o.o.

Siedziba główna

CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
CENTRUM NAUKI I BIZNESU ŻAK sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Olsztyn
  2. Warszawa
  3. Iława

Data aktualizacji: 01.06.2024

Pracodawcy w Olsztynie