Specjalista ds. controllingu

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 16.02.2022

Ekonomista

Umowa o pracę

Specjaliści dla firm to projekt Illustro, który powstał z myślą o potrzebach naszych klientów w obszarze dostarczania wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników.

Rekrutujemy inżynierów, technologów, handlowców, informatyków, kadrę kierowniczą średniego i wyższego szczebla. Mamy doświadczenie w rekrutacji dla sektora produkcji, przemysłu ciężkiego i lekkiego, budownictwa, handlu, zaawansowanych technologii – automatyka i informatyka.

Posiadamy szeroką sieć kontaktów w różnych branżach, dzięki czemu nasze rekrutacje są skuteczne nawet dla bardzo rzadkich i wyspecjalizowanych stanowisk.

Działamy bardzo szeroko – prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski, a także na rynek Niemiecki.

Dla naszego Klienta, jednej z największych hurtowni rynku motoryzacyjnego, posiadającą ogólnopolską sieć sprzedaży i dystrybucji, cieszącej się bardzo dobrą opinią na rynku pracy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków

Miejsce siedziby firmy: Opole

Twój zakres obowiązków:

  • Weryfikacja poprawności ewidencji kosztów

  • Kontrola i analiza kosztów poszczególnych obszarów funkcjonowania firmy

  • Analiza rentowności wyznaczonych segmentów oraz raportu wiekowania zobowiązań i należności

  • Przygotowywanie raportów controllingowych, prognoz i danych finansowych

  • Sporządzanie raportów i na wewnętrzne potrzeby firmy (dla kierownictwa lub pozostałych działów firmy)

Wymagania

Na co zwracamy uwagę:

  • Minimum roczne doświadczenie w controllingu lub obszarze finansów

  • Wykształcenie wyższe, preferowane nauki ekonomiczne lub pokrewne

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Pewność siebie i samodzielność w działaniu

Oferujemy

Nasza oferta pracy dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją na rynku motoryzacyjnym

  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia zawodowego i posiadanych kompetencji

  • Rozbudowany program opieki medycznej (możliwość poszerzenia o członków rodziny)

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Karta MultiSport

  • Administratorem danych jest ILLUSTRO Doradztwo S.C. z siedzibą w Opole 45-131, Cygana 4.

    Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

    Więcej informacji dotyczących przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajduje się pod linkiem Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych.

Miejsce pracy
  • Opole
Opublikowana
Wygasła (2 miesiące)

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.