Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024

PRACA - pedagog, psycholog, pracownik socjalny

Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodz
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

Inny

Umowa o pracę

Oferta pracy
Specjalistyczny Ośrodek Wsparcia dla ofiar przemocy w rodzinie poszukuje kandydata na stanowisko aspirant pracy socjalnej – psycholog, pedagog, pracownik socjalny.
Praca na pół etatu na umowę o pracę w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6), także w weekendy oraz święta. Możliwość uzgodnienia dni pracy.

Zakres obowiązków: praca z osobami doświadczającymi przemocy (hostel oraz ambulatorium).

Wymagania

• Wykształcenie wyższe kierunkowe na kierunku: psychologia, pedagogika, praca socjalna lub pokrewne,
• Mile widziane ukończone Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie – stopień I (120 godzin).

Praca od 1 lutego 2022 roku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV drogą mailową na adres @ lub osobiste dostarczenie do sekretariatu ośrodka, ul. Okrzei 39, 66-400 Gorzów Wlkp.
Więcej informacji pod nr. 95 721 41 60