Asystent/ka w dziale zakupów

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 26.01.2022
Audit HR Sp. z o.o.

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko
ASYSTENT W DZIALE ZAKUPÓW (K/M)
/miejsce pracy: Międzyrzecz, woj. lubuskie/

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• Wsparcie działu w bieżącej pracy administracyjnej oraz organizacyjnej
• Koordynacja realizacji dostaw
• Monitorowanie terminowości dostaw
• Wysyłanie zapytań ofertowych
• Archiwizacja dokumentów
• Sporządzanie raportów i analiz
WYMAGANIA:
• Wykształcenie min. średnie
• Doświadczenie w pracy biurowej
• Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
• Komunikatywność

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:
• jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.
Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie:

• jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Agencja Doradztwa Personalnego nr rejestru 5335
Miejsce pracy
  • Międzyrzecz pow. międzyrzecki, Lubuskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)