Kierownik Sklepu odzieżowego w sieci kaes. Międzyrzecz

kaes.
  • Międzyrzecz, lubuskie pow. międzyrzecki

Handlowiec

Umowa o pracę

Zapraszamy do współpracy osoby z pasją do mody, angażujące się w pracę zespołową, lubiące kontakt z klientem i chcące nawiązać długoterminową współpracę.

Jeżeli dobrze odnajdujesz się w zarządzaniu zespołem, jesteś ambitny, potrafisz przewodzić i jesteś nastawiony na realizację celów biznesowych to kaes. jest miejscem właśnie dla Ciebie.

Twórz ze swoim Zespołem miejsce, które pozostanie dla lokalnej społeczności ulubionym sklepem w Twoim mieście.

Twój zakres obowiązków:

realizacja celów sprzedażowych i ich raportowanie (wskaźników KPI),

obsługa Klientów zgodna ze standardami obsługi klienta w kaes.,

kompleksowe zarządzanie sklepem m.in.: rekrutacja i szkolenie pracowników, delegowanie zadań i ich rozliczanie, nadzór nad przyjmowaniem dostaw i zwrotów, zarządzanie reklamacjami, dbałość o utrzymanie sklepu w wyznaczonych standardach VM,

liderskie budowanie, motywowanie i kierowanie zespołem doradców klienta.

Współpracując z nami otrzymasz wsparcie od Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Działu VM, Działu HR i centrali firmy. Możesz liczyć na warsztaty, szkolenia i zaplanowaną ścieżkę rozwoju dla Ciebie i Twojego Zespołu.

Nasze wymagania:

doświadczenie na stanowisku kierowniczym w handlu detalicznym (mile widziane w sieci sklepów odzieżowych lub sportowych),

doświadczenie w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem w oparciu o indywidualne cele, feedback i partnerskie realcje,

chęć do rozwoju w obszarze zarządzania, aktywnej obsługi klienta i sprzedaży,

znajomość wiodących marek modowych na polskim rynku.

Oferujemy

otrzymasz umowę o pracę

możliwość realnego wpływu na pracę zespołu i jego wyniki,

zapewnimy Ci szkolenia dedykowane dla kadry kierowniczej,

będziesz pracować z rozpoznawalnymi markami fashion w tym naszą marką własną kaes.,

skorzystasz z rabatów pracowniczych do 45% na zakupy w sklepach kaes.,

zadbasz o swoje zdrowie korzystając z prywatnej opieki medycznej Medicover i karty MultiSport w atrakcyjnej cenie,

ubezpieczysz Siebie oraz Swoich bliskich w ramach ubezpieczenia grupowego PZU,

zyskasz realną szansę rozwoju i awansu - znaczna część naszych pracowników awansuje wewnętrznie.

Zaaplikuj do nas! Czekamy właśnie na Ciebie.
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)