Barman

Tremonti Ski&Bike Resort

TREMONTI SKI & BIKE RESORT w Karpaczu to nowoczesny obiekt zlokalizowany w samym sercu Karpacza. Naszym Gościom oferujemy 124 przestronne, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie apartamenty z pełną infrastrukturą.

W związku z otwarciem resortu 01.09.2021 r., do swojego zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko – barman.

Osoby zainteresowane  aplikowaniem na stanowisko: barman prosimy o przesłane CV drogą mailową na adres: kadry@tremonti.pl, w tytule wiadomości podając nazwę stanowiska oraz imię i nazwisko.

nr telefonu:  533355427

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie i serwowanie drinków, koktajli i napojów według receptur,
  • Bezpośrednia i sprawna obsługa gości według określonych standardów,
  • Rozliczanie zmiany na koniec dnia,
  • Dbanie o czystość w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Pozytywne usposobienie oraz wysoka kultura osobista,
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
  • Doświadczenie w pracy za barem,
  • Podstawowa znajomość alkoholi oraz technik barmańskich.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub zlecenie.
  • Zniżki dla pracowników.
  • Vouchery okolicznościowe.
  • Premie sprzedażowe.
  • Szkolenia branżowe.
  • Możliwość awansu wewnątrz firmy.
  • Możliwość zakwaterowania.
  • Pracę w kreatywnym zespole.
  • „Najlepsi z najlepszych” – program uznania profesjonalizmu.
  • Coaching i mentoring.
  • Możliwość dołączenia do najlepszego zespołu przewodników po świecie hotelarstwa, którymi kieruje hasło „let me guide you”.

Wszystkie oferty pracy firmy

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Tremonti Ski&Bike Resort 58-540 Karpacz Konstytucji 3 Maja 77/77A, NIP: 7010871131. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Tremonti Ski&Bike Resort 58-540 Karpacz Konstytucji 3 Maja 77/77A, NIP: 7010871131 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Karpacz
Zawód:
Barman
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
25.11.2021
Wygasa:
25.12.2021

Adres firmy

Konstytucji 3 Maja 77/77A, 58-540 Karpacz
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

BARISTA

Kontakt przez PUP
Barman staż/praktyka pełny etat
Kłodzko
29-11-2021

BARMAN

Barman umowa o pracę pełny etat
Wołów