Zatrudnię osobę do sprzątania pokoi gościnnych

Willa
  • Karpacz, dolnośląskie pow. jeleniogórski

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Zatrudnię do sprzątania domu jednorodzinnego z pokojami gościnnymi w Karpaczu, na osiedlu Skalnym.

Start godzina 9-10 rano

3-6x w tygodniu, 3-6 godzin zależnie od liczby gości (jest to ustalane kilka dni wczesniej)

Osoba fizyczna lub profesjonalna firma

Najchętniej na długoterminową współpracę

Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i efektów od 20pln/h netto.

Zakres obowiązków:

Odkurzanie, mycie podłóg, zmywanie naczyć

Zmiana pościeli, ścielenie łóżek, segregacja prania - samo pranie wykonuje firma zewnętrzna

Czyszczenie łazienek: prysznice, toalety, umywalki, lustra

Czyszczenie kuchni, sprzetu AGD

Uzupełnienie pojemników na mydła, papier toaletowy, itp

Inne drobne prace wedle potrzeb

Wymagania

Dokładność, dbanie o szczegóły i przykładanie się do pracy

Doświadczenie w sprzątaniu

Umiejętność zorganizowania własnego dnia

Zapraszam do kontaktu telefonicznego
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)