rejestratorka medyczna

Gabinety Lekarskie MEDICOR zatrudnią osobę na stanowisko REJESTRATORKI MEDYCZNEJ

Miejsce pracy: Kościan

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na podany adres mailowy z dopiskiem stanowiska pracy.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
CV powinno zawierać klauzule informacyjną (RODO).

Zakres obowiązków:

  • rejestracja pacjentów
  • obsługa programu do rejestracji pacjentów
  • obsługa urządzeń biurowych
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji i dokumentów
  • udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług medycznych
  • dbanie o wizerunek placówki

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dyspozycyjność (Placówka czynna w godzinach 8.00-20.00 )
  • miła aparycja
  • empatia

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju
  • praca w miłej atmosferze
  • ciekawe doświadczenie zawodowe
Wszystkie oferty pracy firmy
Gabinety Lekarskie Medicor

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Gabinety Lekarskie Medicor 64-000 Kościan Pl. Paderewskiego 4, NIP: 7811648000. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Gabinety Lekarskie Medicor 64-000 Kościan Pl. Paderewskiego 4, NIP: 7811648000 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Kościan
Zawód:
Recepcjonistka
Forma zatrudnienia:
umowa zlecenie
Wymiar pracy:
pełny etat
Dodano:
19.11.2021
Wygasa:
19.12.2021

Adres firmy

Pl. Paderewskiego 4, 64-000 Kościan
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

RECEPCJONISTA/TKA

"IMEX LW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Recepcjonistka umowa o pracę pełny etat
Zbąszyń
Kościan

26-11-2021

RECEPCJONISTKA

WAWRZYNIAK GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Perzyce
Kościan

29-11-2021

RECEPCJONISTA/RECEPCJONISTKA

Wojciech Ostrowski WOJT-BUD
Polkowice
Kościan

29-11-2021

RECEPCJONISTA HOTELOWY

Kontakt przez PUP
Recepcjonistka staż/praktyka pełny etat
Polkowice
Kościan

06-07-2021

RECEPCJONISTA

MARKET ABC BOŻENA PIEKARZ, WŁADYSŁAW PIEKARZ SPÓŁKA JAWNA
Recepcjonistka umowa o pracę
Lubin
Kościan

17-11-2021

LUBUSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OCHOTNICZYCH HUFCÓW PRACY
Wiechlice
Kościan

15-10-2021

Habenda sp. z o.o.