• Kościan, wielkopolskie pow. kościański

Księgowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Inne wymagania: niezbędne:
    1) posiadanie obywatelstwa polskiego,
    2) posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw
    publicznych,
    3) wykształcenie ekonomiczne lub administracyjne wyższe lub średnie z minimum
    dwuletnim stażem pracy,
    4) brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane
    z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
    5) nieposzlakowana opinia.
    4. dodatkowe:
    1) znajomość programów finansowo-księgowych,
    2) znajomość zagadnień płacowych, kadrowych i ubezpieczeniowych,
    3) znajomość zasad rachunkowości,
    4) umiejętność obsługi komputera,
    5) umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    6) umiejętność pracy w zespole, umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność,
    komunikatywność, kreatywność, umiejętności organizacyjne, samodzielność,
    umiejętności analityczne, umiejętność szybkiego uczenia się, wysoka kultura osobista,
    7) mile widziane doświadczenie w księgowości.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 700 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)