Pracownik działu przygotowania produkcji

Folplast Sp. z o.o.
  • Kościan, wielkopolskie pow. kościański

Inżynier

Umowa o pracę

Folplast - producent i dostawca folii dla branży budowalnej, rolniczej, higienicznej i spożywczej. Jesteśmy firmą rodzinną, istniejemy w Kościanie od ponad 30 lat. Wytwarzamy rocznie kilkadziesiąt tysięcy ton opakowań pochodzących z materiałów wtórnych. Zatrudniamy ponad 250 pracowników. Cały czas intensywnie się rozwijamy i stale powiększamy nasz Zespół.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

lokalizacja: Kościan, woj. wielkopolskie.

Zakres Obowiązków:
analiza procesów produkcyjnych oraz ich optymalizacja.
graficzne opracowanie modułów wysyłkowych,
tworzenie procedur standaryzacji pakowania oraz wysyłki wyrobów gotowych,
stworzenie bibliotek wysyłek,
przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej,
ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania

wykształcenie wyższe –mile widziani absolwenci kierunków technicznych
wyobraźnia przestrzenna,
komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
rozwinięte umiejętności planowania, analityczne oraz organizacyjne;
umiejętności pracy w zespole,
bardzo dobra umiejętność obsługi MS Office oraz programów graficznych

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
przyjazną atmosferę w pracy,
możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ciągle rozwijającym się, nowoczesnym zakładzie w produkcyjnym,
pakiet benefitów pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, wczasy pod gruszą, paczki świąteczne,
dofinansowanie do posiłków – stołówka zakładowa, liczne imprezy integracyjne oraz inicjatywy firmowe)
pracę w systemie jednozmianowym.
możliwości rozwoju zawodowego.

Klauzula RODO
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych(Dz. U. z 2018 r. poz. 1000 )
Dodana
Wygasa (dzisiaj)