Specjalista do spraw kadr i płac

  • Kościan, wielkopolskie pow. kościański

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,bardzo dobra obsługa komputera i Internetu
  • Inne wymagania: samodzielny specjalista do spraw kadr i płac, co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową i samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń, znajomość przepisów z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych i umiejętność ich zastosowania w praktyce, obsługa pakietu MS Office, szczególnie Excela, zdolności analityczne, mile widziane znajomość programu Comarch Optima

    • komfortowe warunki pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie – adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia
    • pracę w przyjaznym, dobrze zorganizowanym zespole
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji i poszerzania wiedzy księgowej
    • nowoczesne narzędzia pracy
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)