Automatyk w Dziale Utrzymania Ruchu

Talent Flow jest Agencją Rekrutacyjną, która od początku wyznacza nową jakość na rynku rekrutacyjnym. Naszym zadaniem jest łączenie najlepszych Talentów z Klientami, dbając o wysoki poziom realizowanych usług. Dzięki współpracy z najlepszymi, mamy na to szansę. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr 26456.

Dla naszego Klienta stabilnej i nowoczesnej firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko: Automatyk

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy parku maszynowego i instalacji technicznych;
  • Diagnoza i usuwanie usterek, prace interwencyjne, konserwacyjne, przeglądy;
  • Udział we wdrożeniach nowych rozwiązań w obszarze automatyki przemysłowej;
  • Prowadzenie dokumentacji, raportowanie w systemie klasy ERP.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne. Mile widziane wyższe o profilu: automatyka/ mechatronika;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 3 lata;
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki, hydrauliki, pneumatyki;
  • Dobra znajomość narzędzi kontrolno-pomiarowych do analizy przyczyn źródłowych;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej w tym elektrycznej, pneumatycznej;
  • Uprawnienia SEP.

Oferujemy:

  • Praca z nowoczesnym parkiem maszynowym;
  • Wysoka kultura pracy i dostęp do nowoczesnych narzędzi;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i liczne szkolenia;
  • Zatrudnienie w stabilnej firmie, która oferuje przyjazne środowisko pracy;
  • Jeden z najbogatszych na rynku pakiet świadczeń socjalnych i benefitów;
  • Praca w systemie RÓWNOWAŻNYM - 12 h (dwa dni pracy, dwa dni wolne).
Wszystkie oferty pracy firmy
Talent Flow Sp. z o.o.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest Talent Flow Sp. z o.o. 03-736 Warszawa Plac Konesera 12 Budynek M, NIP: 1132929377. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Talent Flow Sp. z o.o. 03-736 Warszawa Plac Konesera 12 Budynek M, NIP: 1132929377 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Miejsce pracy:
Nowy Dwór Mazowiecki
Zawód:
Automatyk
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
6500-9000 zł UoP brutto/mies.
Dodano:
10.11.2021
Wygasa:
10.12.2021

Adres firmy

Plac Konesera 12 Budynek M, 03-736 Warszawa
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

Talent Partners

Automatyk (Student/Absolwent)

Automatyk umowa o pracę pełny etat
Warszawa

16-11-2021
Workhouse4you Sp. z o.o.