Elektromonter urządzeń pomiarowych i sterowniczych, Mielec

HR Project Sp. z o.o.
  • Mielec, podkarpackie pow. mielecki

Inżynier

Umowa o pracę

PRACA !
Elektromonter urządzeń pomiarowych i sterowniczych

Obowiązki:
• wykonywanie zadań remontowych i inwestycyjnych w zakresie:
- obwodów wtórnych stacji i rozdzielni elektroenergetycznych,
- układów pomiarowo – rozliczeniowych energii elektrycznej,
- urządzeń transmisji danych,
• wykonywanie pomiarów rozdzielni, kabli i transformatorów,
• lokalizowanie miejsc awarii linii kablowych.
• usuwanie awarii i ich skutków.

Wymagania

• wykształcenie średnie techniczne lub wyższe techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewnym,
• uprawnienia eksploatacji sieci i urządzeń elektrycznych do 1 kV,
• umiejętność obsługi komputera,
• podstawowa wiedza z zakresu elektroniki i telekomunikacji,
• prawo jazdy kat. B,
• brak przeciwskazań do prac na wysokości,
• chęć do ciągłego doskonalenia się,
• dyspozycyjność.

Mile widziane:
• doświadczenie na stanowisku związanym z obwodami wtórnymi stacji i rozdzielni elektroenergetycznych,
• uprawnienia eksploatacji i dozoru sieci i urządzeń elektrycznych powyżej 1 kV,
• uprawnienia do wykonywania pomiarów elektrycznych.

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• pracę w godzinach 7:00-15:00, na miejscu i w terenie,
• możliwość rozwoju zawodowego, nabywania nowych uprawnień oraz doskonalenia wiedzy i kompetencji,
• atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny,
• pakiet socjalny.

Zapraszamy do aplikowania !

Prosimy o zamieszczenie w swoim CV następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, przez HR Project Sp. z o.o. (ul. Radziwiłłowska 27/18, 31-026 Kraków), również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000).
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)