Konsultant ds. Sprzedaży Aparatury Medycznej i Naukowej

MEDISOFT
  • Warszawa, mazowieckie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Firma MEDISOFT, której misją jest poprawa stanu diagnostyki medycznej poprzez dostarczanie aparatury diagnostycznej na światowym poziomie, utrzymanie jej w ruchu i nieustająca edukacja personelu medycznego każdego szczebla poszukuje osoby pragnącej mieć swój udział w sukcesach firmy.

Opis stanowiska:

Konsultant ds. Sprzedaży Aparatury Medycznej i Naukowo-Badawczej będzie odpowiedzialny za kontakty z istniejącymi Użytkownika aparatury dostarczonej przez naszą firmę oraz pozyskiwanie nowych klientów i zwiększanie portfela produktów firmy. Do jego obowiązków należy dbanie o dobre imię firmy, promowanie marki, utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi osobami decyzyjnymi u klientów firmy. Ponadto Konsultant powinien posiadać podstawowe umiejętności obsługi produktów medycznych i naukowo-badawczych dystrybuowanych przez MEDISOFT, w tym aparatów EEG, LTM, polisomnografów-PSG, EMG i innych.

Wymagania stawiane kandydatowi:

• doświadczenie w sprzedaży aparatury medycznej i naukowo-badawczej dla szpitali, gabinetów, jednostek naukowych
• wykształcenie wyższe lub średnie, związane z charakterem pracy, w zakresie medycyny/techniki/elektroradiologii
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• umiejętność samodzielnego organizowania pracy
• kreatywność, samodzielność, umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń
• prawo jazdy kat. B
• dyspozycyjność i akceptacja wyjazdów służbowych na terenie kraju
• doświadczenie na podobnym stanowisku - min. 2 lata
• gotowość do długoterminowej współpracy

Zapewniamy:

• Wiele wyzwań i problemów do rozwiązania
• Pracę przy ciekawych projektach
• Dostęp do wiedzy i szkoleń
• Przyjazne środowisko pracy
• Niezbędne narzędzia pracy
• Elastyczne warunki zatrudnienia
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od efektów pracy

Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie dobrowolnie podanych przeze mnie w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej, moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez MEDISOFT, Warszawa, Dominikańska 9 bud. 2 lok. 138 zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych oraz regulacji krajowych."

Możesz wycofać powyższą zgodę w dowolnym momencie, jednakże nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego przed wycofaniem zgody. Zgodę można wycofać poprzez złożenie oświadczenia o wycofaniu zgody na adres email firmowy podany na stronie Kontakt lub na adres pocztowy: MEDISOFT, 02-738 Warszawa, Dominikańska 9 bud. 2 lok. 138

Masz prawo dostępu do swoich danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do wycofania zgody, prawo do przenoszenia swoich danych osobowych, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 6 dni)