Podgląd nieaktywnego ogłoszenia

ELEKTROMECHANIK - PRACA W ZAMBROWIE

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-09-20

Ogłoszenie na stanowisko ELEKTROMECHANIK - PRACA W ZAMBROWIE - Grupa Konsultacyjna

Grupa Konsultacyjna

*nowoczesny park maszynowy *ścieżka rozwoju zawodowego

Grupa Konsultacyjna to Agencja Rekrutacyjna (nr Kraz 898) prowadząca działania w zakresie poszukiwania wykwalifikowanych osób do pracy w celu bezpośredniego zatrudnienia u swoich Klientów.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy dla podlaskiego producenta i dystrybutora opakowań z papieru oraz tworzyw sztucznych - oddział w miejscowości Zambrów.

Stanowisko: Elektromechanik

Zakres obowiązków:

• Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych wykorzystywanych w procesie produkcyjnym,

• Usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych, ustalanie przyczyn awarii i eliminowanie ich w przyszłości,

• Dokumentowanie przestojów maszyn, modyfikowanie i aktualizowanie dokumentacji maszyn i urządzeń w związku z prowadzonymi modernizacjami,

• Bieżące wsparcie pracowników działu produkcji przy obsłudze maszyn i urządzeń

Wymagania:

• wykształcenia technicznego

• doświadczenia zawodowego

• umiejętności czytania schematów elektrycznych

• wiedzy elektryki i mechaniki

• prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

• umowę o pracę

• pracę od poniedziałku do piątku

• pracę w godzinach 6-14, 10-18

• atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz premie uzależnione od wyników

• możliwość otrzymania awansu finansowego po okresie próbnym

• ścieżkę dalszego rozwoju i awansu zawodowego

• pracę w nowoczesnym parku maszynowym

• możliwość wzięcia udziału w licznych szkoleniach (w tym zagranicznych)

• zwrot części/całości kosztu dojazdu do miejsca pracy (odległość między Białymstokiem a Zambrowem to ok. 70 km - ok. 45 min. jazdy, odległość między Łomżą a Zambrowem to ok. 27 km – ok. 25 min. jazdy)

• dofinansowanie pakietu medycznego

Zawód:
Elektromechanik
Miejsce pracy:
Zambrów
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Oferta dodana w dniu:
15-09-2021
Oferta wygasła w dniu:
20-09-2021

Adres firmy

38/IV p., 15-113 Białystok
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

ELEKTROMECHANIK

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych TRAKT Sp. z o.o.
Elektromechanik umowa o pracę pełny etat
od 4000 zł
UoP brutto/mies.
Wysokie Mazowieckie
Zambrów

09-09-2021
od 4000 zł

Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe "REVMOD" Spółka z o.o.
od 3500 zł
Mońki
Zambrów

08-09-2021
od 3500 zł

MECHANIK ELEKTRYK

"STALFA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
3600-3800 zł
Sokołów Podlaski
Zambrów

20-09-2021

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Kontakt przez PUP
od 2800 zł
Maków Mazowiecki
Zambrów

01-09-2021
od 2800 zł

ELEKTROMONTER/ELEKTRYK

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp.zoo.
od 3000 zł
Ełk
Zambrów

04-08-2021
od 3000 zł