Recepcjonistka - Hotel Kahlberg*** Krynica Morska

Hotel Kahlberg
  • Krynica Morska, pomorskie pow. nowodworski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel Kahlberg to obiekt z wieloletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną pozycja na mapie turystycznej Mierzei Wiślanej. Jesteśmy marką rodzinną, dbającą o naszych pracowników tak samo jak o naszych klientów. Wierzymy, że zadowolenie naszej ekipy i pozytywna atmosfera pracy w bezpośredni sposób przekłada się na niepowtarzalny klimat Hotelu Kahlberg.

Jeżeli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś optymistą i zarażasz uśmiechem, a Twoim celem jest praca w prestiżowym hotelu zapraszamy do aplikowania.

Poszukujemy osób na stanowisko: RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA
Miejsce pracy: Krynica Morska

Zakres obowiązków:
--Profesjonalna, bieżąca obsługa gości, spraw związanych z pobytem, zarówno w trakcie jego trwania, jak i po zakończeniu
-- Zagwarantowanie prawidłowego przebiegu pobytu gości w hotelu z zachowaniem standardów obsługi
-- Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów w sposób zapewniający satysfakcję gości i pracowników
-- Obsługa rezerwacji gości indywidualnych, pobytu i korzystania z pozostałych usług hotelu
-- Dbanie o profesjonalną obsługę gościa i pozytywny wizerunek hotelu

Wymagania

-- bardzo dobra organizacja pracy
-- umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji
-- komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność
-- pozytywne nastawienie
-- wysoka kultura osobista
-- umiejętność pracy w zespole
-- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
-- znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

-- atrakcyjne wynagrodzenie
-- stabilne warunki zatrudnienia
-- możliwość dostosowania grafiku czasu pracy do indywidualnych potrzeb
-- szkolenie wdrożeniowe wraz ze stałym wsparciem w trakcie pracy
-- interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań
-- możliwość zakwaterowania lub dofinansowania kosztów dojazdu
-- pracę w przyjaznej atmosferze
-- posiłek w pracy
-- możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)