Praca w księgowości

APK
  • Łódź, łódzkie

Księgowy

Umowa o pracę

Samodzielna księgowa/y do Biura
Rachunkowego
lokalizacja Łódź ul. Powstańców Wielkopolskich 10
wymiar pracy -pełen etat -umowa o pracę
wynagrodzenie 4500—5500 zł brutto ( zależnie od umiejętności )
Obowiązki:
 Prowadzenie pełnej oraz uproszczonej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
 Kontrola dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,
 Księgowanie dokumentów, w szczególności, faktur zakupu i sprzedaży, wyciągów bankowych,
 Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników klientów,
 Przygotowywanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń, zasiłków zgodnie z obowiązującymi przepisami,
 Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT, VAT, PIT, PCC i innych,
 Prowadzenie rozliczeń z ZUS, US, GUS, PFRON,
 Terminowe przygotowanie raportów oraz zestawień dla Klientów biura.

Wymagania

 Doświadczenie na podobnym stanowisku,
 Znajomość ustawy o rachunkowości i przepisów prawa podatkowego,
 Znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych i prawa pracy,
 Samodzielność, dokładność oraz terminowość w działaniu.

Oferujemy

 Umowę o pracę na pełen etat,
 Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia zawodowego.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
CV proszę składać drogą mailową na podany adres mailowy.
E mail @
W celu przeprowadzenia procesu rekrutacji proszę o przesłanie CV wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)