NAUCZYCIEL WSPÓŁORGANIZUJĄCY KSZTAŁCENIE

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2021-09-17

Zakres obowiązków:

Praca z dziećmi niepełnosprawnymi - z zespołem Aspergera i autyzmem

Wymagania:

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: pedagogika specjalna

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
Pedagog specjalny
Miejsce pracy:
Wieluń
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Wymiar pracy:
pełny etat
Wynagrodzenie:
od 2800 zł UoP brutto/mies.
Oferta dodana w dniu:
02-09-2021
Oferta wygasła w dniu:
17-09-2021

Adres firmy

Centralna Baza Ofert Pracy, 00-000 Centralna Baza Ofert Pracy
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY WSPÓŁORGANIZOWANIE KSZTAŁCENIA SPECJALNEGO

SZKOŁA PODSTAWOWA IM.TADEUSZA KOŚCIUSZKI W PANKACH
Pedagog specjalny umowa o pracę pełny etat
2949-4046 zł
UoP brutto/mies.
Panki
Wieluń

26-08-2021

NAUCZYCIEL, PEDAGOG SPECJALNY

Stowarzyszenie na Rzecz Autyzmu "Uczymy się żyć razem"
od 2850 zł
Kup
Wieluń

06-09-2021
od 2850 zł

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA, PEDAGOG SPECJALNY,WSPÓŁORGANIZUJĄCY PROCES KSZTAŁCENIA

Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Radłowie
Pedagog specjalny umowa na zastępstwo pełny etat
od 2949 zł
Radłów
Wieluń

24-09-2021
od 2949 zł

NAUCZYCIEL NIEWIDOMYCH I SŁABOWIDZĄCYCH (TYFLOPEDAGOG)

SZKOŁA PODSTAWOWA STOWARZYSZENIA PRZYJACIÓŁ SZKÓŁ KATOLICKICH W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM
Pedagog specjalny umowa o pracę
Piotrków Trybunalski
Wieluń

01-09-2021

NAUCZYCIEL SURDOPEDAGOG

PRZEDSZKOLE NR 6
Pedagog specjalny umowa na zastępstwo część etatu
Oleśnica
Wieluń

16-09-2021
Dla pracodawców (osoby prywatne)