Vollmart24.com zatrudni kierownika sklepu w Wieluniu

Vollmart23.com grupa Brand Distribution
  • Wieluń, łódzkie pow. wieluński

Handlowiec

Umowa o pracę

W związku z dynamicznym rozwojem sieci, sklep Vollmart24.com w nowej lokalizacji w Wieluniu poszukuje osób do pracy na stanowisku

Kierownik Sklepu

Zakres obowiązków
• Zarządzanie zespołem pracowników i sklepem
• Zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu
• Profesjonalna obsługa klienta zgodnie z przyjętymi standardami
• Odpowiedzialność za dostępność asortymentu i ekspozycję towarów
• Tworzenie szczegółowego harmonogramu dostaw i negocjowanie warunków zawierania umów
• Przygotowywanie prawidłowych oznaczeń cenowych
• Bieżąca kontrola wyglądu sali sprzedażowej, w tym dbałość o powierzony asortyment
• Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe podległego sklepu
• Zajmowanie się promocją sklepu oraz dążenie do maksymalizacji zysków
• Kontrolowanie na bieżąco budżetu
• Raportowanie wyników sprzedaży
• Praca z systemem ERP
Nasze wymagania
• Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
• Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• Samodzielność i odpowiedzialność
• Umiejętności interpersonalne I komunikatywność
• Posiadanie wiedzy na temat rynku spożywczego
• Wykształcenie średnie lub wyższe
• Bardzo dobra organizacja czasu własnego oraz zespołu
• Umiejętność pracy w oparciu o wyznaczone cele

To oferujemy
• stabilność i bezpieczeństwo pracy: zapewniamy umowę o pracę i dbamy o wszystkie niezbędne formalności, wypłacamy zawsze na czas wynagrodzenie i premie miesięczne za realizację wyników
• pracę, która ma sens: robimy wszystko, żeby klienci mogli kupować taniej i wiemy, że nasze podejście do biznesu jest interesujące dla producentów z Polski i z UE
• dynamikę start-upa: jesteśmy młodą, szybko rozwijającą się firmą, na której przyszłość pracownicy mają realny wpływ
• współpracę z wiarygodnymi partnerami biznesowymi: zaufali nam uznani producenci, m.in. OSM Łowicz, Koral, Olewnik, Dorapol, Plast Team, Brand Distribution, Florentyna, Ren i wielu innych
• rozwój osobisty i podnoszenie kompetencji zawodowych: cenimy każdego pracownika, szkolimy, pomagamy rozwijać się zawodowo, podejmujemy działania aby zapewnić dobre warunki pracy
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)