Praktyki Informatyk

JNS Sp. z o.o.
  • Łódź, łódzkie

Informatyk

Umowa o pracę

O Firmie
JNS Sp. z o.o. jest firmą działającą na terenie całej Polski, specjalizującą się w świadczeniu usług outsourcingu IT dla klientów biznesowych. Od ponad 13 lat zajmujemy się wsparciem naszych klientów pod względem wdrożeń oprogramowania ERP/CRM, serwerów, stacji roboczych, infrastruktury sieciowej oraz wielu innych aspektów z dziedziny IT oraz świadczymy szereg usług telekomunikacyjnych, takich jak: Telefonia VoIP, łącza internetowe, a także usługi hostingowe, archiwizacji danych, tworzenie dedykowanego oprogramowania, audyty bezpieczeństwa, audyty RODO.

OPIS STANOWISKA
• Praktyki w dziale bieżącego wsparcia technicznego klientów;
• Rozwiązywanie problemów technicznych na podstawie powierzonych zadań;
• Monitorowanie logów i alarmów;
• Obsługa systemu zgłoszeń;

Miejsce pracy: Łódź, ul. Wróblewskiego 18

WYMAGANIA

• Podstawowa znajomość systemów Linux - CentOS, bash, firewall, aktualizacje;
• Wszechstronna znajomość teoretyczna pojęć w branży IT;
• Znajomość zagadnień sieci komputerowych - WAN, LAN, Routing, Firewall;
• Prawo jazdy kategorii B;
• Umiejętność pracy w młodym dynamicznym zespole;
• Umiejętność szybkiej analizy problemów i ich rozwiązania.

MILE WIDZIANE

• Znajomość zagadnień wirtualizacji;
• Znajomość narzędzi do monitorowania i zarządzanie siecią;
• Umiejętność tworzenia dokumentacji;
• Znajomość zagadnień wykonywania kopii bezpieczeństwa oraz oprogramowania zarządzania kopiami;
• Dobra organizacja pracy.

OFERUJEMY:

• Odbycie stażu w firmie JNS;
• Ciekawą pracę w gronie profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem;
• Możliwość rozwijania kompetencji i zdobycia doświadczenia przy rozwoju systemów informatycznych dla polskich i zagranicznych firm;
• Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT;
• Dogodną lokalizację pracy.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)