Szukasz pracy, ale chcesz elastycznie godzić życie prywatne

Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.01.2022
iCredit Sp z o.o.

Księgowy

Umowa zlecenie

Szukasz pracy, ale chcesz elastycznie godzić życie osobiste i zawodowe?

Oferujemy pracę w terenie z grafikiem do uzgodnienia!

DORADCA KREDYTOWY
Praca nie jest akwizycją lub nakłanianiem do kupna ubezpieczeń.

ZADANIA:

Spisywanie wniosków kredytowych (teren jest przydzielany tak, aby jego obsługa była jak najdogodniejsza).
Odbieranie rat od klientów.
Systematyczne reklamowanie na przydzielonym terenie.

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

Zaangażowania, motywacji do pracy i sumienności.
Wiek bez znaczenia! (osoby pełnoletnie).
Doświadczenie w branży będzie atutem!

OFERUJEMY:

Wynagrodzenie prowizyjne – nasi najlepsi doradcy zarabiają ponad 3000 zł.
Możliwość samodzielnego ustalenia godzin spotkań z Klientem (praca 3-4h dziennie).
Bogaty system motywacyjny pozwalający na uzyskanie atrakcyjnego wynagrodzenia już w pierwszych miesiącach pracy.
Możliwość awansu na kierownicze stanowisko i zbudowanie własnego zespołu.
Umowa zlecenia. Pracę można traktować jako stałą lub dodatkową.
Szkolenie wdrażające, teoretyczne i praktyczne.
Miejsce pracy
  • Bielawa pow. dzierżoniowski, Dolnośląskie
Opublikowana
Wygasła (3 miesiące)