Zatrudnię pokojowych

Property
  • Łódź, łódzkie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Stanowisko : Pokojowa/y
Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Pokojowa/y będzie odpowiedzialna za zapewnienie higieny, czystości i porządku w pokojach hotelowych, w salach konferencyjnych oraz
w pomieszczeniach ogólnodostępnych na terenie obiektu, zgodnie z wymogami
i standardami obiektu.

Wymagania wobec kandydatów:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy
• dobry stan zdrowia i predyspozycje do wykonywania prac fizycznych
• bardzo dobra organizacja pracy własnej
• uczciwość
• dokładność, sumienność i zaangażowanie
• dyspozycyjność
• aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Oferujemy

• Pracę w renomowanym, nowoczesnym obiekcie
• Dobre warunki płacy i pracy
• Możliwość wprowadzania własnych rozwiązań i pomysłów w działanie organizacji
• Pracę w gronie profesjonalistów

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)