Zatrudnię kucharza

Property
  • Łódź, łódzkie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Kucharz
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
 Przygotowywanie dań zgodnie z naszymi standardami,
 Dbałość o porządek i właściwy stan sanitarny miejsca pracy
 Ciągłe podnoszenie swoich kwalifikacji
 Dbałość o właściwy stan techniczny i sanitarny urządzeń i sprzętów kuchennych
 Gospodarka magazynowa – koordynacja zamówień i dostaw towarów oraz udział w inwentaryzacji

Wymagania

 Wykształcenie gastronomiczne
 Minimum roczne doświadczenie na stanowisku kucharza
 Umiejętność dzielenia się wiedzą i chęci do nauki
 Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
 Umiejętność pracy w zespole
 Zorganizowanie i odpowiedzialność
 Dyspozycyjność

Oferujemy

pracę w miłej atmosferze
możliwość wdrażania i realizacji własnych pomysłów
CV prosimy przesyłać na adres mailowy

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Zatrudnimy pracowników kuchni, do restauracji hotelowej. Konieczne - posiadanie ważnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy umowę o pracę. Proszę o przesyłanie CV na adres email. Zapraszam do aplikowania.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)