Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

euro-ceramika sp. z o.o. sp.k.
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Jesteśmy firmą handlową z ponad 30 letnim doświadczeniem specjalizującą się w imporcie materiałów wyposażenia wnętrz w tym płytek ceramicznych.
Przyjmiemy do naszego zespołu pracownika wsparcia sprzedaży detalicznej jak też hurtowej który posiada :

• Wykształcenie wyższe
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
• biegłą znajomość obsługi komputera, w szczególności MS Excel
* umiejętność budowania i podtrzymywania kontaktów biznesowych
* samodzielność i dobra organizacja własnej pracy
* Zdolności analityczne i umiejętność szybkiego uczenia się
* nastawienie na realizację celów
* silna motywacja i ambitne podejście do pracy
• Mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami B2B
• Mile widziana znajomość języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego
* mile widziana znajomość programu sprzedażowego wf mag
• Dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

• Administracyjna obsługa klientów B2B / detalicznych i hurtowych
• Przygotowywanie ofert dla klientów i ich dalsze monitorowanie
• Wystawianie faktur, zamówień, zleceń wysyłki,
• Realizacja zamówień otrzymanych od biur projektowych
• Rezerwowanie towaru u dostawców
• Nawiązywanie i utrzymywanie pozytywnych relacji i kontaktów handlowych z kluczowymi klientami
• Analizowanie danych sprzedażowych
• Monitorowanie potrzeb klientów
• Zarządzanie obiegiem informacji i dokumentów

Otrzymasz :

- atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna
- umowę o pracę
- stabilność zatrudnienia
- profesjonalne szkolenie branżowe umożliwiające realizację powierzonych zadań
- możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z wiodącą na rynku firmą z branży wyposażenia wnętrz
- niezbędne narzędzia pracy
- dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje
- samodzielność w organizowaniu i planowaniu pracy.

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania cv.

Prosimy o zapisanie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Euro-Ceramika sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lokal 217, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji."

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Euro-Ceramika sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Warszawie ul. Bartycka 24/26 lokal 217.
Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Pani/Pana zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji lub do ewentualnego odwołania zgody. Ma Pani/Pan prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dodatkowe informacje dotyczące ochrony danych osobowych dostępne są na stronie
Dodana
Wygasa (za 2 dni)