Pomoc do kuchni - Hotel w Jachrance

Hotel Warszawianka, Centrum Kongresowe Sp.z o.o.
  • Serock, mazowieckie pow. legionowski

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Pomocnik Kucharza

Zakres Obowiązków:

- Ścisła współpraca z kucharzem,
- Dbanie o porządek i higienę stanowiska pracy,

Wymagania

- Aktualna książeczka sanitarna;
- Umiejętność pracy pod presją czasu,
- Zaangażowanie, uczciwość i rzetelność,
- Dyspozycyjność;

Oferujemy

- Stabilność zatrudnienia,
- Zmianowy system pracy,
- Możliwość zdobycia wiedzy o różnym profilu;
- Współpraca z zespołem o wysokich kwalifikacjach.

Dojazd komunikacją publiczną: PKS z Warszawy, Legionowa, Nasielska - linia prywatna „Zenek”, „Z-BUS”,

WAŻNE
Zgodnie z przepisami RODO, rozpatrywane będą t y l k o CV z poniższą klauzulą informacyjną:

„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administratorem danych jest Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. z siedzibą w Jachrance 77, 05-140 Serock. Otrzymane dane nie będą nikomu udostępniane. Wiem, że w każdym momencie mogę zmienić swoje dane lub odwołać ww. zgodę.”

Ważne: W przypadku gdyby kandydat chciał uczestniczyć w innych/przyszłych rekrutacjach. Proszę o dopisanie dodatkowej klauzuli

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 5 dni)