Zatrudnię opiekunkę do żłobka

Żłobek nr 50
  • Warszawa, mazowieckie

Opiekun

Umowa o pracę

Publiczny żłobek integracyjny w Warszawie (Śródmieście) zatrudni opiekunki dziecięce
Zadania opiekunki:
• Opieka nad dziećmi do trzech lat
• Zaangażowanie i przyjazny stosunek do dzieci
• Prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych dostosowanych do wieku dzieci oraz organizowanie zabaw z elementami edukacji
• Wykonywanie codziennych czynności pielęgnacyjnych
Oczekujemy:
• Sumiennego i rzetelnego wykonywania powierzonych obowiązków
• Dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
• Posiadania badań/aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych
• Zaświadczenia o niekaralności
• Umiejętności muzycznych i/lub plastycznych - mile widziane
Opiekunka w Żłobku musi posiadać kwalifikacje (przynajmniej jedno z niżej wymienionych):
• posiadać ukończony kurs dla opiekunek w żłobku - Opiekun dzienny/Opiekun w żłobku i klubie dziecięcym (280h) lub
• posiadać wykształcenie średnie oraz udokumentowany (świadectwo pracy lub zaświadczenie z pracy) rok doświadczenia w pracy z dziećmi w wieku do lat 3. lub
• posiadać kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego, pedagoga społeczno-wychowawczego, pedagoga wczesnej edukacji, terapeuty pedagogicznego lub
• posiadać wykształcenie pedagogiczne studia lub studia podyplomowe na kierunku lub specjalności: wczesne wspomaganie rozwoju, wspomaganie rozwoju dzieci w ramach pomocy psychologiczno-pedagogicznej w żłobkach i przedszkolach, edukacja prorozwojowa, pedagogika małego dziecka, psychologia dziecięca, psychologia wspierania rozwoju i kształcenia lub psychologia wychowawcza.

Jeżeli masz wykształcenie średnie i chcesz do nas dołączyć możesz ukończyć 280 godzinny kurs opiekuna w żłobku !

Oferujemy

• umowę o pracę na cały etat;
• wynagrodzenie wypłacane na czas;
• stałe zatrudnienie;
• wolne weekendy
• pracę w miłym i przyjaznym zespole;
• możliwość awansu zawodowego;
• zatrudnienie w dogodnej lokalizacji;
• świadczenia socjalne
• możliwość realizacji własnych pomysłów.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV na adres @
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)