Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 930        SUBSKRYBUJE: 7433

Elektronik

TECH STEROWNIKI zajmuje się produkcją mikroprocesorowych urządzeń elektroniki użytkowej. Jesteśmy największym w Polsce producentem sterowników do kotłów na paliwa stałe. Zaufały nam wiodące firmy kotlarskie w kraju i za granicą. Nasze urządzenia cechuje najwyższa jakość i niezawodność, potwierdzona wieloletnim doświadczeniem.Specjalizujemy się w konstruowaniu i produkcji sterowników do kotłów CO na węgiel, miał, pellet, drewno oraz biomasę (owies, ziarno kukurydzy, suszone pestki). Oprócz sterowników do kotłów CO produkujemy również regulatory do chłodziarek, lad chłodniczych, oczyszczalni ścieków, pieczarkarni, zaworów trój- i czterodrogowych, regulatory pokojowe, tablice wyników na boiska sportowe.

Zakres obowiązków:

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko: Elektronik

Miejsce pracy: Bulowice

Opis stanowiska:

  • usuwanie usterek, awarii i utrzymywanie w sprawności urządzeń
  • wykonywanie prac montażowych, przeglądów, konserwacji i remontów maszyn, urządzeń, sieci i instalacji
  • nadzór nad eksploatacją urządzeń elektroenergetycznych, usuwanie nieprawidłowości działania
  • Naprawy i bieżący dozór systemów elektroniki, automatyki

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • umiejętność ręcznego lutowania i lutowania gorącym powietrzem
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność zdiagnozowania usterki
  • obsługa aparatury kontrolno-pomiarowej
  • doświadczenie w elektronice
  • prawo jazdy kat „B”
  • zaangażowanie w pracę
  • doświadczenie i wiedza w zakresie swojej specjalności

Firma oferuje:

  • przeszkolenie w zakresie obsługi naszych urządzeń
  • atrakcyjne warunki pracy w renomowanej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jak aplikować - informacje:

Oferty prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ znadjującego się ponieżej lub przez stronę internetową www.techsterowniki.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
TECH STEROWNIKI, Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k., ul. Biała Droga 31, 34-122 Wieprz, NIP: 5512360632
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r o ochronie danych osobowych. Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, ich usunięcia, ograniczenia ich przetwarzania, ich przenoszenia oraz wniesienia sprzeciwu do organu nadzorczego zgodnie z regulaminem https://www.techsterowniki.pl/onas/regulamin”

Kontakt:

TECH STEROWNIKI
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  Sp. k.

ul. Biała Droga 31
34-122 Wieprz