Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1032        SUBSKRYBUJE: 7283

Fizjoterapeuta - praca weekendowa

Hotel Zimnik jest czterogwiazdkowym obiektem położonym 7 km od Żywca i Szczyrku oraz 20km od Bielska-białej. Dysponujemy bazą noclegową, zapleczem gastronomicznym i centrum konferencyjno-bankietowym dla 350 osób. Dodatkowym atutem jest część wellness & spa wraz z hotelową pływalnią i jej atrakcjami.

Zakres obowiązków:

W związku z rozwojem SPA poszukujemy osoby do pracy w weekendy na stanowisko: Masażystka/ Masażysta.

Jeśli masz doświadczenie, umiesz dbać o klientów, kochasz swoją pracę i pragniesz rozwijać swoje kwalifikacje to jest praca dla Ciebie!

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami salonu
  • zapoznanie się z markami kosmetycznymi oferowanymi w salonie SPA
  • wykonywanie zabiegów z oferty SPA w/g zakresu usług
  • udzielanie porad z zakresu zdrowia, kosmetyki, pielęgnacji domowej na kosmetykach detalicznych oferowanych przez salon,
  • dobra znajomość preparatów kosmetycznych oraz działania poszczególnych składników aktywnych,
  • studiowanie na co dzień informacji dotyczących nowości w branży kosmetologii, odnowy biologicznej
  • obsługa aparatów koniecznych do pracy w nowoczesnym gabinecie SPA z zachowaniem zasad bhp i ppoż,
  • obsługa zagranicznych klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe - potwierdzone dyplomem i certyfikatami lub referencjami
  • co najmniej 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku masażysty
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (obsługa m.in. klientów zagranicznych)
  • doświadczenie w następujących zabiegach:
    - zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało na linii kosmetyków profesjonalnych,
    - masaże, zabiegi wyszczuplające,
    - obsługa urządzeń specjalistycznych,
  • znajomość anatomii oraz zagadnień dermatologii
  • komunikatywność, nastawienie na jak najwyższą jakość obsługi klienta, wysoka kultura osobista, pasja w wykonywaniu zawodu,
  • cechy: otwartość, uczciwość, dyspozycyjność
  • chęć podnoszenia swoich kwalifikacji (udział m.in. w szkoleniach oferowanych przez pracodawcę)
  • pogoda ducha i uśmiech

Firma oferuje:

  • szkolenia produktowe oraz rozwijające kwalifikacje
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • bieżące wsparcie zespołu pracowników
  • użycie podczas zabiegów profesjonalnych kosmetyków

Jak aplikować - informacje:

Aplikacje ze zdjęciem prosimy przesyłać droga mailową na adres: rekrutacja@zimnik.com.pl lub składać osobiście w siedzibie firmy.

Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych. Proszę również zamieścić nazwę stanowiska pracy w temacie wiadomości.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
HOTEL ZIMNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, ul. Jaski 14, 34-324 Lipowa, NIP: 553-251-81-02
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Hotel Zimnik

ul. Jaski 14

34-324 Lipowa