Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1027        SUBSKRYBUJE: 7281

Konstruktor w dziale Technologicznym

Trenkwalder jest jednym z liderów na polskim rynku usług HR, realizującym liczne projekty w zakresie pracy stałej, tymczasowej i outsourcingu.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG z obrotem powyżej 1 miliarda euro. Grupa Trenkwalder jest jedną z wiodących agencji pracy w Europie, zatrudnia ponad 55 000 pracowników i ma ponad 300 biur w 17 krajach Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najlepszym specjalistom w branży, Trenkwalder zdobywa zaufanie coraz liczniejszej rzeszy zatrudnionych kandydatów oraz zadowolonych klientów.

Zakres obowiązków:

Dla Naszego Klienta z branży metalowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko: KONSTRUKTORA W DZIALE TECHNOLOGICZNYM

- projektowanie przyrządów mocujących dla operacji obróbki skrawaniem,
- projektowanie narzędzi kuźniczych,
- projektowanie sprawdzianów,
- nadzór nad projektami,
- współpraca z innymi działami w celu rozwiązywania problemów produkcyjnych oraz jakościowych.

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne,
- min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora,
- bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
- znajomość projektowania bryłowego i tworzenia rysunków technicznych,
- dodatkowym atutem będzie znajomość programu Solid Works,
- wiedza na temat obróbki plastycznej i obróbki skrawaniem,
- znajomość podstaw ISO/TS, FMEA, APQP, PPAP, SPC, MSA
- umiejętność pracy w zespole,

Firma oferuje:

- bezpośrednie zatrudnienie u naszego Klienta w oparciu o umowę o pracę.
-atrakcyjne wynagrodzenie
-stabilne zatrudnienie,
-możliwość rozwoju i awansu

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  na adres mail: a.cwiertnia@trenkwalder.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)."

Kontakt:

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. (nr cert. 388)
ul. Barlickiego 21/6a
43-300 Bielsko-Biała
tel: 506 099 515 (8.00-16.00)

e-mail: a.cwiertnia@trenkwalder.com

www.trenkwalder.pl