Projektant ds. wizualizacji łazienek i wnętrz

Ramex to dynamicznie rozwijająca się firma, która specjalizuje się w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie sprzedaży i dostawy materiałów budowlanych, chemii budowlanej, płytek ceramicznych i materiałów do kompleksowego wyposażenia łazienek.. Od ponad 25 lat istnienia na małopolskim rynku materiałów budowlanych stawiamy na partnerstwo z kluczowymi kontrahentami oraz profesjonalizm. Ramex to nie tylko materiały budowlane. Naszym klientom oferujemy także usługi transportowe, jak również usługi koparko-ładowarką. Transport i spedycja to jedna z podstawowych działalności firmy Ramex od samego początku jej istnienia.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy rekrutujemy na stanowisko PROJEKTANT WNĘTRZ

Zakres obowiązków:

* Przygotowywanie wizualizacji kuchni i łazienek dla Klientów Salonu

* Aktywne promowanie usługi wizualizacji

* Sprzedaży produktów do projektów

* Wykonywanie wycen wizualizacji

* Dbanie o porządek w aranżacjach łazienek

* Prowadzenie ewidencji zrealizowanych wizualizacji

* Budowanie oraz utrzymanie relacji z kluczowymi klientami

Wymagania:

* Znajomość zasad obsługi klienta

* Umiejętność pracy w zespole

* Znajomość programu CAD Decor będzie dodatkowym atutem

* Wiedza z zakresu wizualizacji aranżacji pomieszczeń będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

* Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i awansowania w strukturach sprzedażowych firmy

* Stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

* Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Podaj swój adres e-mail, aby odpowiedzieć na tę ofertę pracy
Dzięki temu pracodawca będzie mógł szybciej się z Tobą skontaktować.
lub
Zaloguj się do Aplikuj.pl, aby przesłać zgłoszenie
Na podstawie Twoich danych profilowych przygotujemy aplikację na wybraną ofertę pracy.
lub
Załóż konto w Aplikuj.pl i prześlij zgłoszenie
Aby w pełni korzystać z portalu, zarejestruj się, uzupełnij dane i jednym kliknięciem wysyłaj aplikacje do pracodawców. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.
Klauzula informacyjna ›
Wiadomość z linkiem do zmiany hasła została wysłana.
Przypomnij hasło
Podaj adres e-mail użyty podczas rejestracji. Wyślemy Ci link do zmiany hasła.
Dodaj swoje CV i wyślij zgłoszenie do pracodawcy
Możesz również dołączyć list motywacyjny.
Max. rozmiar pliku: 5 MB
Rozszerzenia: PDF, DOC, DOCX, ODT
* - pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Twoja aplikacja
została wysłana!
Dziękujemy - przekazaliśmy Twoje zgłoszenie do pracodawcy.
Twoje zgłoszenie na tę ofertę pracy zostało już wcześniej wysłane.
Nie możesz aplikować ponownie.
Zobacz wszystkie oferty pracy firmy:
RAMEX Sp. z o.o. S.K.A.

Klauzula informacyjna:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych:

Zawód:
Projektant
Miejsce pracy:
Nowy Sącz
Forma zatrudnienia:
umowa o pracę
Oferta dodana w dniu:
13-04-2021
Oferta wygasa w dniu:
30-04-2021
Tak, chcę otrzymywać oferty pracy na e-maila!

(klauzula informacyjna)

Lista podobnych ofert pracy

PROMOWANE
SPRINGAP s.c.

ASYSTENT PROJEKTANTA (HVAC): Wentylacja

Zawód: projektant Rodzaj: umowa o pracę

POLECANA
Kraków
Nowy Sącz

13-04-2021 POLECANA
Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych  Energoinżynieria Sp. z o.o.

Projektant Instalacji Sanitarnych

Zakłady Pomiarów, Badań i Projektów Energetycznych Energoinżynieria Sp. z o.o.

POLECANA
Kraków
Nowy Sącz

Electric-Control

Projektant instalacji elektrycznych

4700-5000 zł
UoP brutto/mies.

POLECANA
Kraków
Nowy Sącz

09-04-2021 POLECANA

PROJEKTANT MEBLI

MEBLE QCHTA + JANUSZ KUCHTA
3000-4500 zł
Sułkowice
Nowy Sącz

02-03-2021

PROJEKTANT MODY

Zawód: projektant Rodzaj: umowa o dzieło
Kontakt przez PUP
od 500 zł
Kraków
Nowy Sącz

12-04-2021
od 500 zł