Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1032        SUBSKRYBUJE: 7283

Pracownik szkoły narciarskiej

Bądź współtwórcą sukcesu, dołącz do najlepszego ośrodka narciarskiego w Polsce!  Poczuj zimowy klimat Beskidów i ucz się od najlepszych zdobywając doświadczenie!

Pracuj z nami w seonie 2018/2019!

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na naszą stonę Szczyrk Mountain Resort

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie zapisów na lekcję narciarskie i wprowadzanie ich w grafik instruktorów
  • sprzedaż lekcji narciarskich
  • obsługa klienta
  • dbanie o wizerunek szkoły

Wymagania:

  • zaangażowanie i chęci do pracy
  • wykształcenie co najmniej średnie
  • sprawna obsługi komputera
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności sprzedażowe (mile widziane)
  • dyspozycyjność (praca również w weekendy)
  • zdolności interpersonalne
  • dobra samoorganizacja
  • podstawowa znajomość języków obcych (mile widziane, warunek niekonieczny)
  • uśmiech na twarzy

Firma oferuje:

  • przyjemną atmosferę pracy w najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w Polsce
  • wyjątkowe benefity (50% zniżki w strefie gastronomicznej, 30% zniżki w naszych sklepach)
  • sezonowy SKIPASS w ośrodkach zimowych Jasna Chopok,Tatrzańska Łomnica,Strpske Presso,Szczyrk
  • zniżki do Tatralandii
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • możliwość pozostania z nami na stałe
  • dodatkowe systemy premiowe na poszczególnych działów

Jak aplikować - informacje:

Nie czekaj APLIKUJ!

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: praca@szczyrkowski.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Szczyrkowski Ośrodek Narciarski S.A., ul. Narciarska 10, 43-370 Szczyrk, NIP: 937-23-75-089
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Szczyrk Mountain Resort

ul. Narciarska 10

43-370 Szczyrk

praca@szczyrkowski.pl