CUKIERNIK / SZEF CUKIERNI Z DOŚWIADCZENIEM / oraz kucharza

Hotel Willa Zagórze
  • Warszawa, mazowieckie

Obsługa gastronomii

Umowa o pracę

Pilnie poszukiwana osoba na stanowisko cukiernika.
Miejsce pracy: okolice Sulejówka – Hotel
Opis stanowiska:
Odpowiedzialność za prowadzenie działu cukierniczego. Nadzorowanie oraz praca przy produkcji ciast naturalnych, ciast drożdżowych, tortów tradycyjnych, tortów w stylu angielskim, deserów, musów.

Wymagania

Znajomość podstawowych receptur wyrobów cukierniczych,
Kreatywność oraz pomysłowość w tworzeniu nowych smaków,
Wysoko rozwinięte zdolności manualne, plastyczne,
Wyczucie estetyki, dbałość o szczegóły,
Dyscyplina w zachowaniu czystości i higieny pracy,
Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
Gotowość do podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy

Umowę o pracę,
Możliwość rozwoju i samorealizacji.

Osoby zainteresowane proszone są o przysłanie cv ze zdjęciem, listu motywacyjnego oraz prac.
Odpowiemy na wybrane oferty.

Poszukujemy również, kucharza, szefa zmiany oraz zastępcę szefa kuchni

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Dodana
Wygasa (za 4 dni)