Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 971        SUBSKRYBUJE: 7257

Specjalista w dziale handlowym (eksport)

Firma Prosperplast jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz długo oczekiwane artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, itd.).

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie kontaktów i rozwój współpracy z dotychczasowymi klientami zagranicznymi,
  • pozyskiwanie nowych klientów zagranicznych,
  • przygotowywanie oraz sprawdzanie poprawności ofert handlowych,
  • przyjmowanie, realizacja oraz nadzorowanie zamówień,
  • kontrola terminów realizacji wysyłek,
  • wsparcie działu w zakresie dokumentacji eksportowej,
  • wsparcie działu w realizacji bieżących projektów,
  • współpraca z innymi działami firmy (logistyka, magazyn, produkcja, transport),
  • wyjazdy służbowe - reprezentowanie firmy (przeprowadzanie prezentacji produktów) podczas targów zagranicznych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziana znajomość branży tworzyw sztucznych),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie,
  • wnikliwe zapoznanie się z asortymentem,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,
  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy własnej,
  • kreatywność i samodzielność w realizowaniu zadań,
  • przedsiębiorczość i dynamizm w działaniu,
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego.

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) i ciekawą pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego poprzez:
    • zagraniczne wyjazdy służbowe
    • szkolenia produktowe
    • szkolenia dodatkowe - kompetencyjne,
  • dodatkowe benefity pracownicze.

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@prosperplast.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
PROSPERPLAST 1 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, NIP: 5470200928
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.