Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1049        SUBSKRYBUJE: 7268

Monter sieci wod.i kan./ Pomocnik montera

Firma specjalizująca się w wykonawstwie sieci wodociągowych i kanalizacyjnych

Zakres obowiązków:

"AQUA-SYSTEM" Sp. z o.o. poszukuje:

Montera sieci wodnych i   kanalizacyjnych/ Pomocnika montera

Praca przy budowie i naprawach  sieci wodociągowych i  kanalizacyjnych.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracach montażowych przy budowie sieci wodnych i  kanalizacyjnych
  • prawo jazdy kat.B

Firma oferuje:

  • praca stała
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa

Jak aplikować - informacje:

CV prosimy przesyłać na adres:

kadry@aqua-system.com.pl

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
"AQUA-SYSTEM" Sp. z o.o., ul. Witosa 118, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 9372325039
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

"AQUA-System" Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała ul. Witosa 118

tel. 33 815 10 36/816 16 15