Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1098        SUBSKRYBUJE: 7133

Handlowiec IT

INCOM GROUP S.A. – więcej niż dystrybutor IT

Jesteśmy firmą w grupie kapitałowej, działającej na rynku informatycznym w Polsce od 1990 roku. Zaspokajamy potrzeby ponad 10 tysięcy Partnerów, z niemal wszystkich obszarów nowych technologii, wirtualizacji oraz inteligentnych rozwiązań IT. Działamy jako lider w dystrybucji wiodących producentów z branży IT i elektroniki konsumenckiej na świecie, takich jak: AOC, Gigabyte, MSI, Philips, Seagate, Western Digital, LG, Toshiba i wielu innych.

Zakres obowiązków:

Na tym stanowisku będziesz zajmować się:

  • aktywnym pozyskiwaniem nowych Klientów i rozwojem sprzedaży z obecnymi klientami

  • bieżącą, telefoniczną sprzedażą całego naszego asortymentu (urządzenia mobilne, podzespoły i akcesoria komputerowe, rozwiązania sieciowe, oprogramowanie, elektronika użytkowa i inne związane z nowymi technologiami

  • realizacją planów sprzedażowych

  • badaniem potrzeb, profilu i potencjału Klientów oraz budowaniem z nimi długofalowych relacji biznesowych

Wymagania:

Poszukujemy osób

  • dla których sprzedaż jest tym co lubią robić i z nią wiążą swoją przyszłość

  • doświadczonych w sprzedaży telefonicznej

  • samodzielnych, zaangażowanych i zdyscyplinowanych

  • entuzjastycznych i optymistycznych

  • komunikatywnych i nie mających problemów z budowaniem długotrwałych relacji handlowych

  • których motywują cele, plany biznesowe i wymierne korzyści, które dzięki ich realizacji można zdobyć

  • zainteresowanych branżą IT

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę dla jednego z czołowych dystrybutorów

  • stabilność, młody zespół i przyjazną atmosferę

  • umowę o pracę na pełny etat

  • wolne weekendy: praca od poniedziałku do piątku ( 9-17)

  • pakiet szkoleń wprowadzających i opiekę specjalisty

  • możliwość nauki i rozwoju

  • bardzo dobre warunki pracy ( nowoczesne biuro, świeże owoce, pyszna kawa)

  • ciekawe podróże dla najlepszych

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresoiwane ofertą pracy na stanowisku Handlowca IT prosimy o kontakt mailowy na adres praca.bielsko@incomgroup.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych jest:
Incom Group S.A., ul. Mokronoska 6, 52-407 Wrocław, NIP: 897-000-94-83
Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Zgoda na przetwarzanie danych:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:
zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Kontakt:

Incom Group S.A.

Oddział Bielsko Biała

Ul. Żywiecka 132

praca.bielsko@incomgroup.pl