Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1015        SUBSKRYBUJE: 7116

Pośrednik kredytowy / Doradca Klienta

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-09-20

Centrum9 to zespół profesjonalnych doradców finansowych, którzy dołożą wszelkich starań, abyś wybrał najlepszą dla siebie ofertę.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż produktów bankowych i pozabankowych – praca w oparciu o cele sprzedażowe na udostępnionych systemach sprzedażowych
  • bieżąca obsługa Klientów w Oddziale
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • dbałość o utrzymywanie długofalowych relacji z obecnymi Klientami
  • doradztwo w zakresie produktów kredytowych
  • obsługa gotówkowa
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku Firmy

Wymagania:

  • umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem
  • umiejętności sprzedażowe (rozpoznawanie potrzeb klienta)
  • determinacja w dążeniu do celu
  • zaangażowanie
  • realizacja określonych planów sprzedażowych
  • samodzielne zarządzanie placówką
  • umiejętność negocjacji
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie min. średnie

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze oraz premie miesięczne adekwatne do osiąganych wyników
  • prywatna opieka medyczna, atrakcyjny pakiet kulturalno – sportowy
  • praca w stałych godzinach – wolne weekendy
  • rozwój zawodowy – poszerzanie doświadczenia w zakresie budowania relacji z Klientami, sprzedaży produktów pożyczkowych oraz negocjacjach
  • różnorodny charakter pracy – udział w projektach, konkursach i szkoleniach
  • pracę w nowoczesnej i prężnie rozwijającej się instytucji finansowej.