Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 975        SUBSKRYBUJE: 6951

Kierownik Logistyki i Magazynów (k/m)

UWAGA!
Ogłoszenie straciło swoją ważność dnia: 2018-08-15

W PPG codziennie rozwijamy i dostarczamy farby, powłoki i materiały, którym nasi klienci ufają od ponad 130 lat. Dzięki zaangażowaniu i kreatywności, możemy rozwiązać największe problemy naszych klientów, a współpracując ściśle znajdujemy właściwą drogę naprzód. Z siedzibą w Pittsburghu, USA, działamy i proponujemy innowacyjne rozwiązania w ponad 70 krajach. Obsługujemy klientów na rynku budowlanym oraz producentów produktów konsumenckich, przemysłowych, transportowych i rynków wtórnych.

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie działalności logistycznej firmy poprzez projektowanie, wdrażanie i zarządzanie operacjami logistycznymi,
  • Inicjowanie i koordynowanie projektów optymalizacji procesów logistycznych,
  • Planowanie zaopatrzenia w materiały przy optymalizacji w/w procesów i systemów logistycznych,
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy (zakupy, produkcja, sprzedaż) oraz z firmami zewnętrznymi (dostawcy usług transportowych oraz klienci), prowadzenie negocjacji i koordynacja kontaktów firmy z klientami, partnerami i dostawcami,
  • Koordynacja serwisu centrów dystrybucji, ścisła współpraca z magazynem wyrobów gotowych i nadzór nad pracą tego magazynu. Przeprowadzanie audytów magazynów zewnętrznych,
  • Współtworzenie wymogów jakościowych dla nowych procesów czy usług logistycznych, dbałość o terminowość i jakość działań magazynowych oraz transportowych,
  • Wsparcie przy wdrażaniu i nadzór nad modułami informatycznych systemów, wspomagających zarządzanie w transporcie i logistyce,
  • Zarządzanie podległym zespołem pracowników, zapewnienie efektywnej komunikacji, motywowanie i rozwój kompetencji pracowników.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Min. 5 letnie doświadczenie w zarządzaniu działem logistyki w firmie produkcyjnej,
  • Praktyczna wiedza nt. procesów logistycznych i gospodarki magazynowej,
  • Biegła znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność efektywnego wdrażania nowych systemów i rozwiązań organizacyjnych,
  • Otwartość, analityczne myślenie i łatwość rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • Dobra organizacja pracy i zorientowanie na biznes.

Firma oferuje:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach.