Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ
OGŁOSZEŃ: 1084        SUBSKRYBUJE: 6921

Analityk IT

Aspiro Consulting - Profesjonalizm kluczem Twojego sukcesu !

Jesteśmy firmą rekrutacyjno-doradczą. Naszym celem jest pomoc organizacjom w szybkim reagowaniu na zmieniające się potrzeby rynku. Ułatwiamy rozwój i pomagamy wytyczać ścieżki zawodowe. Wspieramy pracowników na różnych etapach kariery. Dostarczamy firmom rozwiązania HR, które są niezbędne w dynamicznej i niestałej rzeczywistości biznesowej. Oferujemy doradztwo w zarządzaniu kapitałem ludzkim i organizacją. Pomagamy poprzez rekrutowanie najlepiej przygotowanych specjalistów dla Państwa firm.

Zakres obowiązków:

Obecnie dla naszego klienta, wiodącej firmy o globalnym zasięgu w branży przemysłowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Aplikacji IT

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie częścią zespołu Enterprise Information Systems odpowiedzialnego za wdrażanie, utrzymanie i rozwój systemów Enterprise w zakładach Grupy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość systemów ERP
  • Doświadczenie w korzystaniu z oprogramowania OCR z perspektywy funkcjonalnej i integracji / mile widziane doświadczenia z Basware Alusta
  • Znajomość procesów finansowych AP lub procesów SCM
  • Ogólne zrozumienie procesów biznesowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość dodatkowych języków mile widziana
  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach w zespołach wielonarodowych

Dodatkowo:

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność pracy zespołowej
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
  • Doskonałe umiejętności rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Zdolność do samodzielnej pracy

Firma oferuje:

  • Długookresową, interesującą i wymagająca pracę w wiodącej międzynarodowej firmie
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Ciągły rozwój osobisty
  • Długoterminowe możliwości rozwoju kariery
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii

Jak aplikować - informacje:

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji na adres:

biuro@aspiro-consulting.pl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97.Dz.U.133 Poz.833)".

Kontakt:

Prosimy zainteresowane osoby o przesyłanie swoich CV na adres biuro@aspiro-consulting.pl