Sprzedawca

Jammas Sp. z o.o.
  • Warszawa, mazowieckie

Sprzedawca

Umowa o pracę

JAMMAS sp. z o.o.

Jammas sp. z o.o. powstała w 2012r. jako biznesowa kontynuacja różnych pasji i doświadczeń poszczególnych członków jednej rodziny, spełniając wszystkich i każdego z osobna w prowadzeniu działalności pod takimi markami jak: StrefaCelu, TargetZone, B2B.Jammas.

Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa, al. Waszyngtona 100a (Salon StrefaCelu)

Zadania:
* Obsługa Klienta
* Prowadzenie korespondencji mailowej z Klientami
* Prowadzenie korespondencji online z Klientami
* Telefoniczna obsługa Klientów
* Utrzymywanie porządku w salonie
* Systematyczna praca nad doskonaleniem i uatrakcyjnianiem ekspozycji
* Przyjmowanie i przetwarzanie zamówień internetowych, telefonicznych i mailowych
* Przygotowywanie przesyłek
* Wstępna weryfikacja i przyjmowanie zgłoszeń serwisowych

Wymagania

* znajomość j. angielskiego na poziomie komunikacyjnym (wymagana),
* zaangażowanie do pracy,
* dyspozycyjność,
* prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

* pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
* umowę o pracę
* stabilne zatrudnienie,
* możliwość rozwoju osobistego i szybkiego awansu

Dodana
Wygasa (za 2 dni)