NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

operator maszyn

Zawód: Operator maszyn
Miejsce pracy: Skoczów
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa
Wynagrodzenie: od 2100 zł do 2400 zł brutto ?

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Obecnie dla naszego Klienta, firmy będącej producentem artykułów gumowych w branży automotive i agd, poszukujemy w chwili obecnej osób na stanowisko:

OBOWIĄZKI:

- obsługa maszyn produkcyjnych
- proste prace manualne
- wstępna kontrola jakości produktu

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie III zmianowym
- sumienność i dokładność w wykonywanie powierzonych obowiązków
- zaangażowanie i chęć do pracy

Firma oferuje:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z możliwością zatrudnienia stałego
- wynagrodzenie zasadnicze, wraz z możliwością uzyskania premii za obecność
- możliwość przystąpienia do programu bonusowego Randstad Plus (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, tańsze bilety do kina)
- gwarantujemy wypłatę zawsze na czas

Jak aplikować - informacje